MPZ1608S221A
Partnumber:
MPZ1608S221A
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
366 in stock
SKU:
MPZ1608S221A
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 2.2A 50mOhm DCR 0603 T/R