MPZ1608S221ATA00
Partnumber:
MPZ1608S221ATA00
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 2.2A 0.05Ohm DCR 0603 T/R