MPZ1608S300AT
Partnumber:
MPZ1608S300AT
Availability:
491000 in stock
SKU:
MPZ1608S300AT
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 30Ohm 10Ohm 100MHz 5A 0.01Ohm DCR 0603 Automotive T/R