MPZ2012S601A
Partnumber:
MPZ2012S601A
Availability:
1173000 in stock
SKU:
MPZ2012S601A
Package
Ferrite Beads Multi-Layer Power 600Ohm 25% 100MHz 2A 0.1Ohm DCR 0805 T/R