MQ213-021-161-43WP
Partnumber:
MQ213-021-161-43WP
Manufacturer:
Airborn
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature SKT 21 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port