MR051A330JTA
Partnumber:
MR051A330JTA
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 33pF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk