MRS25000C1001FRP00
Partnumber:
MRS25000C1001FRP00
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1K Ohm 1% 0.6W ±50ppm/°C Conformal Coated AXL T/R