MRS25000C2700FC100
Partnumber:
MRS25000C2700FC100
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 270 Ohm 1% 0.6W ±50ppm/°C AXL Ammo