MS116-0.63
Partnumber:
MS116-0.63
Manufacturer:
ABB Installation Products, Inc
products.category:
Industrial control
Availability:
100000 in stock
Package
Circuit Breaker Motor Protector 3Pole 0.63A 690VAC Box