MSD1260-682MLD
Partnumber:
MSD1260-682MLD
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 3.88A 0.048Ohm DCR Automotive T/R