MSS1210-103MED
Partnumber:
MSS1210-103MED
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 6.5A 16mOhm DCR Automotive T/R