MSS1210-334KEB
Partnumber:
MSS1210-334KEB
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 100KHz Ferrite 1.2A 0.34Ohm DCR Automotive T/R