MSS1260-472MLD
Partnumber:
MSS1260-472MLD
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 7A 15.5mOhm DCR Automotive T/R