MT40A2G16TBB-062E:F
Partnumber:
MT40A2G16TBB-062E:F
Manufacturer:
MICRON
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
MT40A Series 1.26 V 16 Gbit Parallel 1.6GHz 19ns DDR4 SDRAM Memory IC - FBGA-96