MTC0528S3V3
Partnumber:
MTC0528S3V3
Manufacturer:
XP Power
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 28VIN 1-OUT 3.3V 1.21A 4W 9-Pin