Partnumber: MTE125N20E
Manufacturer: ON/MOT
products.category: MODULES
Availability: 1449 in stock
SKU: MTE125N20E
decrease increase
Package TRANS MOSFET N-CH SI 200V 125A 8-PIN SOIC RAIL