MTE1S0303MC
Partnumber:
MTE1S0303MC
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 3.3VIN 1-OUT 3.3V 0.303A 1W 5-Pin SMD Tube