MTI145WX100GD
Partnumber:
MTI145WX100GD
Manufacturer:
IXYS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 190A Automotive 24-Pin ISOPLUS-DIL