MTM10N06
Partnumber:
MTM10N06
Manufacturer:
MOTOROLA SEMICONDUCTOR PRODUCTS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 60V 10A TO-3