MTP10N10ELG
Partnumber:
MTP10N10ELG
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube