MTP16N25E
Partnumber:
MTP16N25E
Manufacturer:
ONSEMI
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1549 in stock
SKU:
MTP16N25E
Package
Trans MOSFET N-CH Si 250V 16A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB