MTP52N06V
Partnumber:
MTP52N06V
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
401 in stock
SKU:
MTP52N06V
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 52A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Rail