MTP75N06HD
Partnumber:
MTP75N06HD
Manufacturer:
ON
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
SKU:
MTP75N06HD
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 75A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Rail