MTW20N50E
Partnumber:
MTW20N50E
Manufacturer:
ON/MOT
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
647 in stock
SKU:
MTW20N50E
Package
TRANS MOSFET N-CH 500V 20A 3-PIN(3+TAB) TO-247 RAIL