MTW32N20EG
Partnumber:
MTW32N20EG
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 200V 32A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube