MTW35N15E
Partnumber:
MTW35N15E
Manufacturer:
ON/MOT
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
762 in stock
SKU:
MTW35N15E
Package
TRANS MOSFET N-CH 150V 35A 3-PIN(3+TAB) TO-247 RAIL