MVAC400-24AF
Partnumber:
MVAC400-24AF
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10050 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 16.7A 400W 22-Pin