MVTM36BF072M017A00
Partnumber:
MVTM36BF072M017A00
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 7.2V 17A 150W Automotive 18-Pin SMD Module