MWDM2L-51SCBRR3T-.140
Partnumber:
MWDM2L-51SCBRR3T-.140
Manufacturer:
Glenair
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn Micro-D SKT 51 POS 1.27mm Solder RA Thru-Hole 51 Terminal 1 Port