MX23A12SF1
Partnumber:
MX23A12SF1
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 12 POS 2.5mm Crimp ST Automotive