MX23A34SF1
Partnumber:
MX23A34SF1
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 34 POS 2.5mm Crimp ST Automotive