MXO45-3C-1M228800
Partnumber:
MXO45-3C-1M228800
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 1.2288MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Carton/Tray/Tube