NAC-20-472
Partnumber:
NAC-20-472
Manufacturer:
COSEL
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter High Attenuation 60Hz 20A 250VAC/250VDC Terminal Block Chassis Mount