NACE221M50V10X10.5TR13F
Partnumber:
NACE221M50V10X10.5TR13F
Manufacturer:
NIC Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 50V 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.91 Ohm 320mA 2000h 85°C T/R