NANOSMDC016F-2
Partnumber:
NANOSMDC016F-2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.16A(hold) 0.45A(trip) 48VDC 10A 0.5W 0.3s 1.1Ohm SMD Solder Pad 1206 T/R Automotive