NBB8-18GM30-E2
Partnumber:
NBB8-18GM30-E2
Manufacturer:
Pepperl+Fuchs SE
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Proximity Sensor Inductive NO PNP 8mm 10V to 30VDC