NBC-20-472-D
Partnumber:
NBC-20-472-D
Manufacturer:
COSEL
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter High Attenuation 60Hz 20A 250VAC/250VDC Terminal Block DIN Rail