NBH-20-432
Partnumber:
NBH-20-432
Manufacturer:
COSEL
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter Ultra High Attenuation 60Hz 20A 250VAC/250VDC Terminal Block Flange Mount