NC4D-JPL2-DC24V
Partnumber:
NC4D-JPL2-DC24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 4A 4PDT(38.1x28.34x10.9)mm THT