NC4D-L2-DC24V
Partnumber:
NC4D-L2-DC24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
MODULES
Availability:
1911 in stock
SKU:
NC4D-L2-DC24V
Package
Power Relay 24VDC 4A 4PDT(38.1x11.2)mm Socket