NCP1014ST65T3G
Partnumber:
NCP1014ST65T3G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
AC to DC Switching Converter Flyback 9.1V 65kHz T/R 4-Pin(3+Tab) SOT-223