NCP1071P065G
Partnumber:
NCP1071P065G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
AC to DC Switching Converter Off-Line Switcher 6.6V 65kHz Tube 7-Pin PDIP