NCP1117ST12T3G
Partnumber:
NCP1117ST12T3G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 12V 1A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R