NCP1117ST33T3G
Partnumber:
NCP1117ST33T3G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R