NCP1271D65R2G
Partnumber:
NCP1271D65R2G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
NCP1271D65R2G
Package
Current Mode PWM Controller -0.3V to 20V 800mA 65kHz 7-Pin SOIC T/R