NCP380HMU21AATBG
Partnumber:
NCP380HMU21AATBG
Manufacturer:
ON SEMICONDUCTOR
products.category:
IC CHIPS
Availability:
504 in stock
SKU:
NCP380HMU21AATBG
Package
USB Power Switch Single 5.5V 2.1A 6-Pin UDFN EP T/R