NCP511SN33T1G
Partnumber:
NCP511SN33T1G
Manufacturer:
ONSEMI
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 5-Pin TSOP T/R