NCP5501DT33RKG
Partnumber:
NCP5501DT33RKG
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R