NCP606MN33T2G
Partnumber:
NCP606MN33T2G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.675A 6-Pin DFN EP T/R