NCV1117DT33T5G
Partnumber:
NCV1117DT33T5G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
MODULES
Availability:
763 in stock
SKU:
NCV1117DT33T5G
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R